СЕРВИСНАЯ МАСТЕРСКАЯ svv.in.ua 044 3606370
Вівторок, 21.11.2017, 06:14
Меню
Категории раздела
Електромонтаж мереж та інсталяція електроарматури [4]
Сервіс та обслуговування електро щитів, мереж [0]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входа
Главная » Доска объявлений » Послуги електромонтажу, ремонту інсталяції » Електромонтаж мереж та інсталяція електроарматури

Монтаж електро проводу, комутація, комутаційні коробки
08.02.2010, 11:34

 Прокладання електрокабелю здійснюється згідно план-схеми розташування електроарматури. В процесі створення план-схеми варто знати  план розташування  предметів інтер’єру, технічних та технологічних пристроїв електро споживання, в тому числі арматури освітлення. Тип монтажу електропроводу накладний "під штукатурку" накладний в захисному рукаві - "під гіпсо картонні стіни, перегородки", в випадку оштукатурених стін "в штробі" (зрізання стін на глибину 2-3см. від поверхні для монтажу проводу). Тип проводу/кабелю: кабель-провід в одинарній або подвійній ізоляції, мякий- багатожильний або монолітний - одножильній, всі проводи мідні.
 Комутація та роз приділення. Для кожного вмикача/перемикача злагоджується комутаційна коробка. Для кожної другої та передостанньої розетки злагоджується комутаційна коробка. Комутація, з’єднування проводів здійснюється з допомогою  спеціальних термо зажимних скруток з зовнішньою ізоляцією. Усі роботи по прокладанню та монтажу електропроводки , спорядженні комутаційних коробок здійснюються згідно ПУЕ.
 Перелік основних робіт для прокладання, монтаж  кабель-проводу, та залагодженюю комутаційних коробок, скруток:
проходження стін-отвір 10-20мм. для перетягування проводів-кабелю; прокладання проводу на не оштукатурену поверхню, закріплення з допомогою тримачів проводу; залагодження штроби на оштукатуреній стіні; протягування проводу в захисному рукаві; прокладання захисного рукава з проводом на стіні чи в спорядженій штробі  з закріпленням за допомогою тримача рукава; Протягування проводу в захисному рукаві між гіпсокартонними перегородками/стінами; пророблення отвору для монтажу комутаційної коробки; посадка комутаційної коробки на гіпс, або закріплення комутаційної коробки на г/к стіні, перегородці; комутація проводів згідно схеми підключення, скручування, ізоляція проводів; монтаж та фіксація, ізолювання кінців проводу для  живлення світильників, бра, вентиляторів, антресолі, бойлеру; пророблення отвору для монтажу  монтажної коробки для розетки чи вмикача; посадка монтажної коробки на гіпс.


Добавил: svv | E
Просмотров: 1386 | Рейтинг: 2.7/3
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Поиск
Друзья сайта
ОКНА.ua - производство пластиковых окон, объявления, каталог, прайсы
Copyright "ІНЖЕНЕРНО-СЕРВІСНА МАЙСТЕРНЯ Svv.in.ua" © 2017 Хостинг от uCoz