СЕРВИСНАЯ МАСТЕРСКАЯ svv.in.ua 044 3606370
Вівторок, 21.11.2017, 06:29
Меню
Категории раздела
Електромонтаж мереж та інсталяція електроарматури [4]
Сервіс та обслуговування електро щитів, мереж [0]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входа
Главная » Доска объявлений » Послуги електромонтажу, ремонту інсталяції » Електромонтаж мереж та інсталяція електроарматури

Земельні роботи, прокладання кабелів, каналів
08.02.2010, 09:40

 Покладання ліній електроживлення здійснюється повітряним способом або підземним. Переваги протягування ліній електор передач по повітрю  в дешевизні кабелю та простоті обслуговування, недоліки  - обмеження будівництва, садівництва, ризик пошкодження погодними негодами. Підземне прокладання кабелів живлення та кабельних каналів являється дорожчим способом по зрівнянню з повітряними ЛЕП, як правило підземній спосіб прокладання ліній живлення здійснюється на невеликих проміжках  до 250м. Недоліком є обмеження  підземних робіт , викопування інших траншей, ям. обмеженням для прокладання  підземним способом електрокабелів це  межування трас газоходу, телефонних та спеціальних ліній, мережі водопостачання. Перевагами  підземного прокладання електрокабелів та каналів є їх захищеність від кліматичних лих, вільне використання ділянок, безперешкодне перебування та робота будівельної техніки, відсутність обмежень жо до насаджень, дерев.
 Вимоги до закопування кабельник каналів та електрокабелів це глибина більша  аніж  товщина промерзання ґрунту, для території Києва ця глибина складає 0.75-0.85м, а від так глибина закопування складатиме 1.0м.

 Процес залагодження траншеї: розмітка, вибір оптимального проходження траншеї, викопування ґрунту, відвал ґрунту, розчистка траншеї від коріння дерев, прокладання підготовленого каналу та/чи кабелю, закладання кабелю цеглою рядовою або укладання індикаційної стрічки, закопування ( підвезення ґрунту в випадку відвалу не біля траншеї),  вирівнювання ґрунту, прибирання.  Організаційна сторона: Відмітка на плані-схемі прокладений канал, кабель, розміщення поряд з траншеєю вказівника про напрямок проходження та глибину закопування  кабелю, напруга в кабелі.


Добавил: svv | E
Просмотров: 909 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Поиск
Друзья сайта
ОКНА.ua - производство пластиковых окон, объявления, каталог, прайсы
Copyright "ІНЖЕНЕРНО-СЕРВІСНА МАЙСТЕРНЯ Svv.in.ua" © 2017 Хостинг от uCoz